ČASTÉ DOTAZY

JAK SE MŮŽEME PŘIHLÁSIT DO NĚKTERÉHO Z VAŠICH KURZŮ?

Je to jednoduché! Stačí kliknout na odkaz KONTAKTY na našem webu a vyplnit formulář. Pokud by Vám tento způsob nevyhovoval, můžete nám napsat na e-mail: prvnipomocsnadno@seznam.cz nebo zavolat na některé z telefonních čísel, uvedených v kontaktech. Rádi se s Vámi domluvíme na detailech.

JE MOŽNÉ ŠKOLENÍ REALIZOVAT PŘÍMO V NAŠÍ FIRMĚ?

Samozřejmě, že ano! Naopak, tento způsob firemních školení považujeme za daleko vhodnější. Může totiž reflektovat podmínky ve Vaší firmě, organizační strukturu, vybavení a zejména specifickou problematiku i rizika, vyplývající z předmětu Vaší činnosti. Školení po vzájemné domluvě přizpůsobíme Vašim požadavkům i počtu účastníků.

JSOU KURZY URČENY TAKÉ PRO DĚTI?

Rádi přivítáme všechny, kteří jsou schopni fyzicky zvládnout výukové scénáře. Protože ale v našich kurzech dbáme především na praktickou výuku, je potřeba zvážit individuální možnosti jednotlivých účastníků. Běžně se jich účastní např. uchazeči o studium na střední zdravotnické školy, tedy děti z posledních ročníků základní školy . Pokud si nejste jisti, rádi s Vámi vše předem probereme.

JE MOŽNÁ ÚHRADA NA FAKTURU?

Samozřejmě! Lze to využít například pro úhradu zaměstnavatelem nebo z prostředků FKSP. Některé zdravotní pojišťovny proplácí kurzy pro budoucí maminky se zaměřením na první pomoc u dětí. Informujte se u své pojišťovny.